DIGITALNI INOVACIJSKI INKUBATOR 2024.

29.06.2024. | objavio Admin

Bili smo sudionici projekta Digitalni inovacijski inkubator 2024.

Treću godinu za redom naši učenici sudjeluju u projektu Digitalni inovacijski inkubator. Djelujući u svom timu, učenici razvijaju svoje poslovne ideje i razrađuju strategiju odnosno put ostvarivanja odabrane ideje. Ideje oblikuju kroz poslovni plan u okviru kojeg osmišljavaju marketinški splet za odabrano ciljno tržište. Cijeli projekt se odvija putem interneta.

Rad na projektu traje 3 mjeseca i za to vrijeme prijavljeni učenici osnovnih i srednjih škola te studenti imaju priliku se izraziti te kroz različite aktivnosti inkubatora trenirati vlastitu kreativnost i poduzetnost.

Na veliko finale poziva se 5 timova koji imaju zadatak predstaviti svoja rješenja pred stručnim povjerenstvom.

Ove je godine u našoj školi organizirano čak pet timova: CultureVulture, Dječje čarolije, EGlobe, Green steps i Redikuli. Tim CultureVulture ostvario je plasman među Top 10 timova u kategoriji srednjih škola. Mentorica učenicima koji su sudjelovali u ovom projektu i ove godine je bila prof. Stanka Krile.

Čestitamo!

Brojač posjeta

UKUPNO894,546

MJESEC23,108

TJEDAN2,601

DANAS875