Primanje roditelja kod ostalih nastavnika

PRIMANJE RODITELJA KOD NASTAVNIKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

NASTAVNIK/-CA

VRIJEME PRIMANJA

PROSTORIJA

Marija Bazdan

Petak, 2.sat, II/IV

Učionica 24

Ana Bigunac

Ponedjeljak, 4.sat, I/III

Ured stručne službe

Suzana Biljaka

Petak, predsat, I/III

 

Nataša Brailo

Utorak, 5.sat, II/IV

 

Marko Butigan

Prije početka nastave

Dvorana-predvorje

Ivica Čular

Prije početka nastave

Dvorana-predvorje

Sanja Ćulić

Utorak, 3.sat, II/IV

Učionica 14 (dvorana)

Đenka Dabelić

5 minuta prije početka sata

Ispred sportske dvorane

Lidija Daničić

Utorak, 6.sat, I/III

Učenica 22

Davor Deranja

Ponedjeljak, 3.sat, I/III

Učionica 13/Učionica 14 (dvorana )

Nikola Drašković Jelčić

Četvrtak, 7.sat/predsat

Kabinet 1

Suzana Drobnić

Utorak, 7.sat, II/IV

Učionica 14 (dvorana)

Marina Đuraš

Ponedjeljak/Srijeda, veliki odmor, I/III

Učionica 14 (dvorana)

Dubravko Glavinić

Utorak, 3.sat, II/IV

Kabinet 2

Anita Grbić

Srijeda, 5.sat, II/IV

Učionica 13

Dragica Gustin Bakić

Ponedjeljak, 3.sat, I/III

 

Dubravka Ivelja

Četvrtak, 2.sat, I/III

Učionica 14 (dvorana)

Ana Jasprica Duper

Četvrtak, 4.sat, I/III

 

Matea Klokoč

Srijeda, 3.sat, II/IV

 

Anita Kondrić

Utorak, 4.sat, I/III

Učionica 21

Jelena Konjevod

Ponedjeljak, 3.sat, I/III

Učionica 13/učionica 14 (dvorana)

Ivana Kovač

Srijeda, 5.sat, II/IV

Učionica 13

Stanka Krile

Četvrtak, 4.sat, II/IV

 

Klara Kristić

Utorak, 6.sat, I/III

 

Stanka Kristić

Srijeda, 7. sat, I/III

 

Dragica Lončar

Petak, 5.sat, II/IV

 

Belinda Marić

Srijeda, 5.sat, I/III

 

Marija Matana-Bazdan

Ponedjeljak, 4.sat (od 10:15 ili od 16:15), II/IV

Učionica 22

Tomislava Matana

Srijeda, 4.sat, II/IV

Učionica 14 (dvorana)

Blaženka Moretti

Srijeda, 3.sat, II/IV

 

Dora Pavlović

Ponedjeljak, 3.sat, II/IV

Ured stručne službe

Katarina Plećaš

Ponedjeljak, 2.sat, II/IV

Učionica 14 (dvorana)

Sandra Rossetti-Bazdan

Utorak i četvrtak, 2. sat II/IV

Zbornica

Nikolina Rubin Mojaš

Utorak, 7.sat, I/III

Učionica 14 (dvorana)

Petra Salatić

Srijeda, 3.sat, I/III

Učionica 14 (dvorana)

Sandra Serdarević

Četvrtak, 7. sat, I/III

 

Meri Šerbu

Četvrtak, 3.sat, II/IV

Kabinet 3

Karol Špaleta Dežulović

Četvrtak, 3.sat, I/III

Učionica 26

Katica Vidojević

Utorak, 7.sat, II/IV

 

Ivan Vrlić

Utorak, 5.sat, I/III

 

Josip Žmikić

Utorak, 7. sat, I/III

 

Brojač posjeta

UKUPNO423,706

MJESEC8,341

TJEDAN2,553

DANAS170