JOB SHADOWING - ERASMUS+

23.03.2024. | objavio Admin

STRUČNI POSJET PROFESORICA IZ AUSTRIJE

Profesorice Marina Nikolić i Claudia Thum-Ritter iz Neue Mittelschule Seckau iz Austrije boravile su u našoj školi u tjednu od 18. do 22. ožujka u sklopu svog stručnog usavršavanja (job shadowing) koji se organizira u okviru Erasmus+ projekata. 

Naše gošće su se upoznale s hrvatskim obrazovnim sustavom te organizacijom rada u našoj školi.  Tijekom obilaska škole i u razgovoru s ravnateljicom doznale su najvažnije informacije o našoj školi, pobliže se upoznale s metodama rada i specifičnostima organizacije nastave te otkrile sličnosti i razlike između našeg i austrijskog obrazovnog sustava.

Prisustvovale su radionici na temu inkluzije te promatrale rad naših nastavnika iz predmeta: Hrvatski jezik, Engleski jezik, Njemački jezik, Vježbenička tvrtka, Strukovne vježbe, Bankarstvo i osiguranje, Tjelesna i zdravstvena kultura.

Bilo nam je zadovoljstvo ugostiti kolegice iz Austrije i veselimo se mogućoj budućoj suradnji!

 

Brojač posjeta

UKUPNO894,539

MJESEC23,101

TJEDAN2,594

DANAS868